Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés epeműtét után?! Ki...

Hasmenés epeműtét után?! Ki hogyan "vészelte" át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Epeműtét után nem ritka a hasmenéses időszak. Orvoshoz forduljak, természetgyógyászhoz, saját otthoni gyógymódokat próbáljak ki vagy egyéb megoldást válasszak?

2016. ápr. 16. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor estél át a műtéten, illetve az óta voltál-e orvosnál ezzel a problémával?

Ha még nem voltál, akkor ajánlott felkeresned a műtétedet végző sebészt, vagy pediglen elmenni egy gasztroenterológushoz. A természetgyógyász biztosan nem fog tudni segíteni ezen a problémádon, az otthoni gyógymódok sem.

Erre sajnos nem nagyon van gyógymód, az első két hónap számomra hasmenéssel telt el körülbelül ennyi idő kellett ahhoz, hogy hozzá szokjon a szervezetem, hogy kiesett az epehólyag szerepe. Azóta gyakorlatilag változó van, amikor normalizálódik a dolog, ugyanakkor időközönként előfordul székrekedés és hasmenés is. Először az étkezésre gyanakodtam, de úgy tűnik, nem a miatt van. Szóval meg kell próbálni együtt élni ezzel.

2016. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is az együttélésre szavazok. 3 éve műtöttek, azóta csak hébe-hóba van normál székletem. sőt, a műtét óta kifejezetten gaykori a sárgászöldes nyákos cucc.
2016. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lanyomat egy éve műtöttek, 16 évesen. Sajnos azóta folyamatosan hasmenése van...
2016. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!