Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömör ellen ingyenes...

Pikkelysömör ellen ingyenes tünetmentesítő?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy pikkelysömörre iszonyatosan drága gyógyszerek és krémek vannak, de én nem tudom megfizetni őket. Ingyenes tünetmentesítőt szeretnék, csak legalább csökkentse az irritációt néha valami amikor eldurvul.

2016. ápr. 17. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon van ilyen..

Én a head&shoulderssel kezdtem el mosni a hajam, mert sokan írták hogy a mentolos nagyon jó volt a fejükre pl, amit én tapasztaltam még, hogyha elhagytam a finomított lisztet, látványosan visszább húzodott, most újra rááltam, hogy liszt és cukor nélkül étkezem, már lassan egy hete, majd meglátjuk hogy mennyit segít. Nem nagyon tudok olyat, ami segít gyorsan ingyen. A körzeti bőrgyógyászhoz menj el, és mond neki h adjon rá vmit, ami meg is fizethető.

2016. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álj át a candida diétára.
2016. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Utolsó

azt inkább allergiára szokták használni


Hát esetleg, lenmagolaj, teafaolaj, zöld tea,

Igaz h a sudocream nem az olcsó kategóriák közé tartozik, de kis szerelésben is jó darabig megvan a masszív krémállaga miatt.

2016. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok

Barátomnak is pikkelysömöre volt, neki egy télen át tartott, de szerencsére elmúlt neki,szóval változó hogy kinek mennyi ideig tart, amugy a poros közeg miatt jött ki neki , mert festő szakra járt, de örökletesen vagy lelki okok miatt is megjelenhet.

2016. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DM-ben vettem holt tengeri sót. Abban áztatom napi 15 percet. Sokat javult. Nekem a kezemen van.
2016. jún. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!