Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánik betegség leküzdése hogyan?

Pánik betegség leküzdése hogyan?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 3 éve küzdök ellene.

Eddig titkoltam, de még nem mindegyik ismerősöm tudja, nem is akarom...nem panaszkodom.

Segítséget szeretnék kérni, aki tudja milyen ez,aki benne van/volt, de akár bárkitől is aki maga szerint tudna valami tanácsot adni.

Már odáig jutottam, hogy nem merek egyedül menni sehova sem, rá stresszelek és rosszul is vagyok.

Szégyenlem, mert ilyen fiatalon nem tudok elmenni sehova sem. Orvosnál voltam, gyógyszert írt fel, amit egy hónap után abba is hagytam, mert öngyilkos gobdolatok jöttek rám, de nem tennék ilyet soha sem!

Aki tud segíteni, élete végéig hálás leszek, teljesen máslenne az életem, ha nem lenne ez...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 17. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj privátban, és tedd fel a kérdéseidet. korábban én is kaptam rá gyógyszert, és nekem is voltak öngyilkos gondolataim tőle, mint neked. Ez, sajnos, a pánikbetegség elleni gyógyszer egyik mellékhatása.
2016. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most kezdek kilábalni a dologból, bár vannak visszaeséseim. Írj privátban és elmondom nekem mi segített.
2016. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!