Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedésben szenvedek...

Caesar cezar kérdése:

Végbélrepedésben szenvedek isszonyuan fáj tudom hogy ezzel jár de csak szorongok és stresszelek kérem akinek volt ossza meg velem praktikáit és hogy mennyi ideig szenvedett attol az iszonyú fájdalomtol?

Figyelt kérdés
Kérlek irjatok

2016. ápr. 18. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

Bemesz egy korhazba, bejelentkezel a sebeszetre, meg beutalo sem kell. Valoszinu, hogy az orvos vegrehajt egy vegbeltukrozest, ami azt jelenti, hogy bedug egy kisebb csovet a fenekedbe, hogy megnezze.


Ad ra gyogyszert, valamilyen kupot (nitroglicerin pl), fontos ennel a betegsegnel a rostdus taplalkozas, a sok folyadek bevitele folyamatosan!! Mivel a vegbel naponta/ketnaponta (szoval surun) igenybe van veve, ezert nehezebben gyogyul, foleg akkor ha kemeny a szekleted es erolkodnod kell.

2016. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy segít, de nekem a következő vált be.

Elkezdtem zabkását enni, reggel-este, ettől puha lesz a székleted. De nem csak így néha napján, hanem minden nap. Valamint amikor menni kell, vegyél nagy mély levegőket, tudom nehéz, de próbálj meg lazítani. És sok folyadék, a zabkása mellé meg különösen.


Jobbulást :)

2016. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!