Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6 mm-es vesekovet ki tudom...

6 mm-es vesekovet ki tudom pisilni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20/L vagyok. Vesekovem van l,multheten begorcsoltem,meg tegnap is....azt irjak a leleten hogy az ureter felso harmadaban van egy 6mm-es veseko.. Nagyon magas a feherver sejt szamom is azt mondta az urulogus. Nagyon felek,ketsegbe vagyok esve hogy mikor fog ujra gorcsolni.. Nagyon sokat iszom es ugralok is. Pisileskor faj az alhasam leginkabb felfazasos tunethez tudnam hasonlitani,ez jo? Kb. Mennyi ido mire ki jon? Valaki,aki tapasztalt nagyon kerem nyugtasson meg!

2016. ápr. 19. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, hogy kipisilhető-e, azt nyilván az urológus jobban tudja, mert 6 mm az már elég nagy. Nekem fiatalkoromban volt, de az elsőnek a méretét nem tudom, mert spontán távozott véres vizelet és iszonyúan kellemetlen fájdalmak mellett. A második az rizsszem nagyságú és alakú volt, jóval kevesebb fájdalmat okozott, majd koppant. Nyilván számít az alakja és a felület struktúrája. 70/F
2016. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen , enyhén szénsavas ásványvíz sörök , savanykás borok ivása feloldja . Meggy cserkó és citrusfélék is .
2016. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6mm nagy. Ezt nem fogod kipisilni, hiszen az uréter 3mm-es nagyságú.
2016. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!