Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyeres problema, segitenetek?

Aranyeres problema, segitenetek?

Figyelt kérdés
40 eves f vagyok,par napja egy nagyobb duzzanat kerult a vegbelemre,par centis.Kulfokdon tartozkodom jelenleg,megprobaltom itt helyben beszerezni kupot meg kenocsot de egyenlore nem jartak nagy haszonnal.Kedden kerulok haza,szerintetek addig lehet meg nagyobb bajom is ha nem lat orvoshoz?Nincsenek fajdalmaim csak erzem nagyon nincs rendben ott lent.Nem elso alkalommal fordul elo velem ilyesmi.A valaszaitok elore koszonom.
2015. júl. 16. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Használ a kenôcsöt és a kůpot,és persze vigyázz,hogy ne ülj hidegre és tůl keményre,és vigyázz rá fürdés közben.. Am nem lesz gond ha keddìg nem můlik el,de ha ìgy lesz akkor gyorsan fordulj orvoshoz.
2015. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*használd
2015. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod.kedden megyek orvoshoz mindenkepp csak hogy addig ne rosszabodjon a helyzetem,ugy latom jovore nagyobb figyelmet kell aldoznom az egeszseges taplalkozasra.
2015. júl. 16. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszahúzódik pár óra alatt, nem kell orvoshoz menned vele még otthon sem. Ha teheted ülj meleg vízbe, az segít ellazulni és könnyebben visszacsusszan. Ha Angliában vagy, tudok ajánlani krémet. Fontos, hogy ne erőlködj a wc-n, egyél most befőttet, gyümölcsöket, zöldséget, rostos ételeket, hogy laza legyen a székleted. És kenegesd. Pl. a körömvirág krém is nagyon jó rá, minden országban feltüntetik a latin calendula kifejezést a csomagoláson, és a sárga virágot is megismered. Más teendő nincs. Ha az aranyér nagyobbodik, nagyon fájdalmas, vérzik, akkor nyúl hozzá a doktor.
2015. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi utolso :) Koromvirag kenocset hasznalok,nincsenek fajdalmaim se nem verzek csak kicsit aggaszt,fogok menni orvoshoz mindenkepp.
2015. júl. 16. 19:35
 6/6 anonim válasza:

én már ami a piacon van minden aranyeres megoldást kipróbáltam ... íródott már egy fél tonna szakirodalom

ezen témában is .. hogy népbetegség meg ez meg az ..

ami biztos hogy se a "cefreivászat" se a kv fogyasztás se a húsevés nem kedvez az aranyér elmúlásának, főképp se a

pia se a hús mivel nem úgy hat a keringésre hogy az kedvező lenne ... már ami az étkezést illeti ...

amit még meglehet említeni a mozgáshiány ... egyértelműen

nem segíti elő az elmúlását ...


-nagy vonalakban egyetlen gyógyszertáras cucc se ér semmit .. amit próbáltam az a reparon meg a hemorid ... akár fogkrémet is lehet rákenni ugyanannyit ér ...


-ülő fürdőnek a diófa leveles dolgok se sokat sajnos ... belső aranyér esetén nem is éppen alkalmazható könnyedén


- ami viszont ér valamit az meg a bükki füves ember is nagyban ajánlja az a friss útifű azaz ami tavasszal nő .. ezzel csak az a baj hogy egyszer nő egy évben és sehogy se lehet érdemileg tartósítani olyan formában hogy az használható legyen akár külső akár belső aranyérre .. de legalább hat ...


- ami meg valóban nálam be is vált az a méz + fokhagyma kombó ... a logikusan belegondol az ember is megér egy próbát még ha szkeptikus is az ember. . mivel mind a méz mind a fokhagyma ér összehúzó baktériumölő, keringésjavító

meg nagy vonalakban a jótékony hatásaikat összeszedni is nehéz ... a mézét főleg ...

ez a kombó belsőleg alkalmazva is panacea ... szval mért ne lenne külsőleg is az ...

nekem bevált ...


1-2 kanál mézbe 4-5 gerezd fokhagyma felaprítva ... érlelni minél tovább (1-2hét kb barnuljon meg valamennyire a hagyma)... a méz felhígul a hagymától a hagymából meg távozik a kén (ami szétmarná a szebbik felét annak aki alkalmazza natúran) ... a méz aztán szabadon felhordható a kényes felületre ...


szerintem akinek ez nem segít annak télleg marad a kés ...

2016. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!