Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy viszonylag...

Miért van az, hogy viszonylag rendben van az életem, időnként mégis rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Ilyenkor csak bőgök a semmin, egész nap lehangolt vagyok. Miért van ez és mit tehetek ellene? Időnként rám jön és teljesen a hatalmába kerít a lehangoltság. Egyszerűen nem értem magamat. Kérlek mondjatok valamit!

2013. szept. 13. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ha viszonylag megvan mindened akkor is lehetsz lehangolt mert éz nem válogat. Nekem is az alapdolgaim megvannak de mégsem vagyok boldog de nem értem hogy miért, és úgy szeretném tudni. Néha úgy érzem hogy semminek sincs értelme.

Kitartás!

2013. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is...és baromira nem jó..:/ nem mondom azt hogy luxusban élek, de én mégis úgy érzem hogy sok mindenem van, mégis néha annyira lehangoltnak, és boldogtalannak érzem magam. Én az ilyen napokon alig várom hogy hazaérjek, otthon begubózok, és várom a másnapot. Igazából nem értem én ezt, remélem idővel megváltozik :/ Kitartást! :)
2013. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!