Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek normális az...

Szerintetek normális az állandó pépes széklet, illetve állandó fosási inger ami már egy éve tart?

Figyelt kérdés

Nem az a vizes hanem ilyen pépes, hol jobb, hol rosszabb, napi 1-szer. Van hogy megindul és csak jön folyamatosan a nem összeállt széklet, olyan mint egy pép és időnként narancssárga. Valamikor jobb.

Menstruációs gondok is vannak, hányinger időnként vizes hasmenés, két oldali alhasi fájdalom ami nem görcsös az erős görcsök mellett. Használhatatlan vagyok amig ez tart nem csak az első nap. Ez is egy éve kezdődött.

Az egész egy nagyon vizes hasmenéssel kezdődött amikor megvolt, a második napon. Azóta van ez. Gyomorfájdalom is van alatta, ami 5 napig tart. Hol jobb hol rosszabb. Vannak jobb hónapok is de nem ez a jellemző.

Voltam már mindenféle vizsgálaton, már van időpontom tükrözésre, mert a gyógyszerek sem használtak, sem a probiotikum.

Tavaly állandóan kimutatták a gyulladást, műtét is volt már miatta. Fél évig gyulladásban éltem mert műtét után sem múlt el aztán máshol antibiotikummal kikezelték azóta nem tért vissza. Zárón: vakbél, illetve nőgyógyászati eredetű gyulladás.

Családom szerint ez normális, apám elkezdi hogy örüljek inkább neki hogy pépes a székletem. Normális? Ennek örülni??? Teljesen magamra maradtam. Tesóm szerint pszichés jellegű. Hát a gyulladás is az volt? Mondom is neki de nem fogja fel.

Most volt labor, vérsüllyedés 21 volt, ami mellett egy csillag volt, eggyel ment a határérték felé. Tehát félek hogy visszatér megint egy gyulladás.



2016. ápr. 27. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már volt mindenféle célirányos vizsgálat (eredmény nélkül), akkor feltehetően rendszer szintű probléma van. Ha a pszichés hatásokat kizárjuk, akkor az emésztőrendszeren kívül nőgyógyászati vizsgálat is kellene, mert talán nem zárható ki az endometriosis.
2016. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen csak még meg kell várni a tükrözéseket. Szeptemberben és októberben a nőgyógyászati vizsgálatok negativak lettek. Szeptemberben a labor gyulladást mutatott ki, októberre az kezelve lett. Tünetek meg maradtak.
2016. ápr. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!