Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem féreg? (Bővebben lent)

Ugye nem féreg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kínos nekem ez a téma, de a tünetek alapján azt hiszem, bélférges lettem. A végbelem körül ugyan nagyon ritkán viszket és egyáltalán nem erősen, és a székletemben sem láttam férget, mégis félek. Egy-két hete ritkán van nagydolgom, vagy nem is merek elmenni, attól félve, hogy hátha szembenéz velem egy siklónagyságú élősködő. Szerintetek?

A családnak nem is merek szólni. -_-

Segítsetek légyszi! 13 / l



2016. ápr. 29. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szokott néha viszketni. Gondolom most tanultatok róla a suliban. Én is paráztam tőle egy időben. Az sem utal erre, hogy ritkán kell a dolgodat végezned. Ha ez segít, egyél meg jó sok fokhagymát, akkor látni fogod következő nap, hogy van-e valami a kupacban. :-)
2016. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugalom, magyarországon a lakosság 0.001 százalékának van csak bélférge. Csak akkor kell aggódnod, ha afrikában kóborkutyákat simogattál, akik megnyalták a kezedet, te pedig lanyaltad a nyálat a kezedről. Valószínűleg nem vagy férges, de ha nem nyugtattunk meg, akkor kérd meg szüleidet, hogy menjetek orvoshoz. Egyébként serdülőkorban előfordul, hogy 1 hétig nem kell kakilni, emiatt sem kell izgulni
2016. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!