Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire a gyomrom...

Mitől fájhat ennyire a gyomrom napok óta? Valakinek voltak már ehhez hasonló tünetei? :

Figyelt kérdés

Már napok óta vannak fájdalmaim a gyomrom miatt. Igazából legtöbbször nem is a gyomromban érzem a fájdalmat, hanem vagy a mellkasomban vagy a hátamban. Éjjel is alig bírtam aludni mert néha égő fájdalom tört a hátamba. Akármit lenyelek olyan fájdalom szúr belém, mint, amikor lenyel az ember egy forró ételt és égeti belülről. Voltam már háziorvosnál, azt mondták, hogy csak a gyomrommal lehet valami. Jövőhéten megyek gyomortükrözésre. Ha valakinek volt már ilyesmi gondja, akkor kérem írja le, hogy mi volt a betegsége, vagy ha esetleg sejti mi az azt is nagyon megköszönöm, ha leírja.

17/f



2016. ápr. 30. 10:58
 1/2 anonim válasza:

Én is így vagyok. De én alíg bírok enni meet 2 falattól már tele vagyok. De szerintem ez nem gyomorfekélyvagy ijesmi.

Nekem csak a gyomrom fáj 5 napja és nem tudom hogy mitől.

2016. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menstruálsz
2016. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!