Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Cukorbetegség?

Mi lehet ez? Cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje észrevettem magamon hogy nem úgy reagál a szervezetem az étkezésekre ahogy kellene. De rosszul azért nem voltam még.

Ritkán eszek és egy nap nagyon sokáig képes vagyok szinte semmit sem enni. Valahogy nem vagyok éhes. Reggel ha felkelek iszok egy kávét és jóformán elvagyok vele délután négyig. Utána eszek valami rendeset is. Akkor nagyon szokott dobogni a szivem és érzem hogy megindul a vérnyomásom felfelé az nem is csoda hiszen ettem az azért van. De ma reggel felkeltem megittam a szokásos kis kávémat ettem pár szem süteményt és ráz a hideg meg elönt a forróság. Izzadás közben fázok. Ez mitől lehet? Beteg nem vagyok lázam nincs. Ételallergiám tudtommal nincs.



2016. máj. 1. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én cukros vagyok, egyik tünet sem hasonlít a cukorbetegség tüneteihez, menj orvoshoz.
2016. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!
2016. máj. 1. 16:21
 3/3 mankip válasza:
Egeszen biztos, hogy nem az a baj!
2016. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!