Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máj rosszindulatú elváltozás,...

Jucus 2014 kérdése:

Máj rosszindulatú elváltozás, daganata, műtét-nem műtét? Tapasztalatokat szeretnék kérni, akinek májműtéte volt, eltávolítottak egy részt, mert rosszindulatú májdaganata van, de nem áttét!

Figyelt kérdés
Melyik orvos műtött, hol?

2016. máj. 3. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
20 éve már mikor abbahagytam a piálást, azt hittem meg fogok dögleni. Ekkor álltam neki máriatövis magot csipegetni, néhány hónap elteltével elmúltak panaszaim, és köszönöm, azóta jól vagyok. Orvoshoz Én azért nem mentem, mert tisztában voltam azzal, hogy szenvedéseim elnyújtják, ezzel az életemet megrövidítik. Akkor úgy éreztem, és tudtam, hogy a májam ha nem regenerálódik, csak néhány hónapom volt hátra.
2016. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mindenkinek el szoktam mondani, hogy a leghatékonyabb rákgyógymód az antigerzson terápia. Ha az antigerzson terápiát alkalmaznák, nem lenne rákbetegség elhalálozás az egész világon.


Ennek ellenére kevés helyen látom, hogy alkalmaznák az antigerzson terápiát......


[link]

2016. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egy májregeneráló orvosság!

2016. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!