Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szívbetegségre utal?

Ez szívbetegségre utal?

Figyelt kérdés

Gyakran szúr és fáj a mellkasom, és gyakran elálmosodok, pedig sokat szoktam aludni.

Olyanokat mind a boka megtagadása, az egész test el zsibbadása, valamint az egész karomba nyilalló fájdalom, és a szívem szorítását nem tapasztaltam.


Az orvosnál voltam, és még EKG-t se csinált.

Annyit mondod hogy ez nem a szívem vegyek kenőcsöt.



2016. máj. 4. 06:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Olyan válaszok kíméljenek hogy keressek másik orvost, ha megtehetném nem ide irkálnám ki a bajaimat.

Az egyetlen lehetőség egy szerb orvos lenne, de nem értem a nyelvet. Tolmácsolni meg nem engednek be senkit.

Másik városba meg csak úgy mehetek EKG re, ha az orvos adna beutalót.

2016. máj. 4. 06:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a szivhez, ezért fölösleges EKG-t csináltatni.
2016. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább szorongás, keress fel pszichológust. A szívbetegseghez semmi köze megnyugodhatsz.
2016. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ja elég sokat szorongok de rajtam agyfurkász nem segítene. Anyagi gondok és egyéb stresszes dolgok lehetnek a gondok. Kösz a válaszokat!
2016. máj. 4. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!