Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Véleményetek szerint ez...

Véleményetek szerint ez szívbetegségre utal, vagy csak egyszerűen mentális probléma?

Figyelt kérdés

A tüneteim évekkel ezelőtt kezdődtek, kb 6-7 éve. Furcsa nyomó érzés van a torkomban, illetve a hasam felső részénél. Ez egyátalán nem fáj, csak olyan kicsit nyomós érzés. Gondolom ettől megijedek, és már az ájulás környékez, volt, hogy remegtem is,meg jajj alig kapok levegőt de ezek már akkor vannak leginkább ha nagyon megijedek, hogy jajj össze ne essek és meghaljak. Amikor párkapcsolatban éltem, egyszer sem jött ki, kb fél évig. tehát van hogy hónapokig semmi utána minden nap. És ha eszembe van akkor képes vagyok egész nap ilyen rossz közérzettel lenni, de leginkább estefele.

Az ok ami miatt nem kerestem fel orvost, hogy egyszer megpróbálkoztam vele, de a doki antibiotikummal akart kezelni mondván "légcsőhurut". Meg tüdőgondozóba küldött. És mivel sehol semmi, ezzel el is lettem rendezve.Az tény, hogy ha elfoglalom magam pl barátaimmal vagyok, szinte sose jön elő. Ha leülök, akkor fokozódik az érzés. de lehet ezt is beképzelem...Volt valakinek hasonló már? Mi lehet ez? Kérdeztem a dokitól is, hogy nem-e gerincprobléma, de azt mondta nem....hát akkor mi. Már fogalmam sincs, az orvosok meg nem tesznek semmit.


2015. máj. 8. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáterre tartozik, pánikbetegségnek tűnik.
2015. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi bajod sehol, akkor pánikbetegség, lazán okozhat ilyet, valaki még el is ájul. Ahhoz meg, hogy elmenj egy pszichiáterhez én úgy tudom leletek kellenek, amivel igazolod, hogy nincs semmi szervi bajod, mert akkor tud valamit kezdeni veled. De ha bemész és elmondod a bajod és elmondod neki eddig milyen vizsgálatokon voltál, ő talán még tud mondani, hova kéne elmenni kivizsgálásra és ha minden okés, akkor kell hozzá vissza menni, valószínű nyugtatót ír fel, a pszichiáter csak gyógyszert ír fel, a pszichológus tud lelkizni is veled ennek járj utána, hogy mi a bajod!
2015. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De egyébként a háziorvosod is tud ez ügyben segíteni, ad beutalót ahová kell.
2015. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!