Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyre nehezebbe nyelek többszö...

Egyre nehezebbe nyelek többször fuldokoltam mostanában kis falatoktól is-milyen betegség lehet? A nyelés nem fájdalmas csak alig akar lemenni a kaja.

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem észre hogy egyre gyakrabban akad meg valami a torkomon. Az utóbbi hetekben pedig többx előfordult hogy majdnem megfulladtam ha nincs ott családtag aki jól hátbavág megfulladok. Már úgy eszek egy csipegetek nagyon kis falatokat de még így is néha alig akar lemenni a kaja. Úgy kell erősen nyelni külön hogy egy falat kenyér is lemenjen néha. De változó a dolog mert van hogy semmi baj sincs.

Ez mi lehet? Fájdalom nincs.


2016. máj. 7. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Folyadékot eleget fogyasztasz?

Lehet, hogy nem megfelelő a nyáltermelésed. Erre lehet kapni nyálképző készítményeket.

2016. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!