Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kulcscsontrák lehet? 16/f

Kulcscsontrák lehet? 16/f

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem észre a kulcscsontomon egy terheléskor fájdalmas dudort, és hogy kicsit vastagabb az egész, valamint más a csont alakja mint a másiknak. Nem volt semmilyen sérülésem, és meg sem erőltettem.


Rengeteg radiológiai és ortopédiai anyagot olvastam, melyek szerint a kulcscsonton efféle megjelenésű daganatok többsége rosszindulatú. Eléggé parázok, hétfőn megyek dokihoz. (voltam már, de csak gyulladáscsökkentőt írt fel, amire allergiás vagyok és nem is szedhetem)


Mellékeltem egy képet is, amin ábrázoltam, milyen a megjelenése. A képen a normális kulcscsont látszódik, pirossal pedig be van jelölve, hogy az enyém milyen képet mutat.


[link]


Szerintetek mi lehet? Válaszokat előre is köszi, hasznosért jár a zöld!



2016. máj. 7. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy születésedkor eltörött a kulcscsontod. Kérj beutalód röntgenre, és máris kiderül, mi van ott. Kábé nulla az esély, hogy rákod legyen.
2016. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet, hogy az, amit az előző válaszoló írt. Szerintem mindenképp menj el orvoshoz! Lehet hogy eddig is ott volt és csak most vetted észre, de az is lehet hogy nemrég nőtt oda. Majd írj mi volt:)
2016. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit, nem küldött sehová.
2016. máj. 9. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!