Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusos hasmenésem van és az...

Zalanrados kérdése:

Vírusos hasmenésem van és az orvos immodiumot ajánlott, bevettem és még 6 óra mulva se hatott. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 22:29
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Voltam így én is, de az én háziorvosom széklettenyésztést csináltatott. Ki is tenyészett egy baktérium, ami ellen kaptam célzott gyógyszert. Pár nap alatt rendeződött az állapotom.
2016. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Imodium csak beléd dugítja a kakit, de nem gyógyítja a fertőzést. Diétázni is kell: tejmentes, zsírtala ételeket ehetsz kb. 3 napig. A cukor is árt, helyette inkább jó a méz. Pl. keksz, ropi, tea, reszelt alma, főtt krumpli, főtt rizs, főtt répa (ez utóbbi reszelve). Én tartok itthon széntablettát és abból eszek ha kell akár 3 x 4-et is. Egészen assig míg a probllma elmúlik. A 3 nap legtöbbször elég
2018. febr. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!