Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt jelentkezik...

Mennyi idő alatt jelentkezik az ótvar tünete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Unokahúgom már egy jó hosszú ideje betegeskedik, kezelés alatt áll. (hörgőgyulladás)

Tegnap én vigyáztam rá, nővéremnek intéznivalója volt. Mielőtt jöttek volna felhívott, hogy elviszi orvoshoz, mert lehet, hogy bárányhimlős. (kezdett pöttyöződni az arca)

Az orvos diagnózisa az volt, hogy lázkiütés. Felírt neki Fenistil krémet mondván attól elmúlik. Mikor már itt volt a pici észrevettem, hogy egyre több piros folt jelenik meg a kis testén és be is lázasodott. Nővérem elvitte a gyermekgyógyászati központba ahol bent is kellett maradniuk, itt állapították meg, hogy ez márpedig nem lázkiütés, hanem ótvar.

Kérdésem az volna, hogy ha el is kaptam tőle, mennyi idő után jelentkeznek a tünetek? olvastam, hogy előszeretettel szállják meg a ezek a bacilusok a gyenge szervezetet. (nemrég volt egy hosszabb lefolyású, gyulladásos betegségem)



2016. máj. 13. 17:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!