Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két napja éles görcsös fájdalo...

Két napja éles görcsös fájdalom jelentkezik a teljes hasamban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma is azt tapasztaltam,hogy szörnyen erős görcsös fájdalom jelentkezik a hasamban. Változó,hogy hol,van amikor a fölül a gyomromnál, és van hogy a köldököm tájékán. Eddig elmúlt magától mindig, de aztán egy óra múlva újra előjött. Soha nem tapasztaltam még ehhez hasonló görcsös hasi fájdalmat. Nem tudom mi lehet a kiváltó oka, ugyanúgy étkezem ahogy eddig is étkeztem, és semmi hasonlón nem változtattam az elmúlt napokban. Holnap nincs alkalmam, de csütörtökön orvoshoz fordulok, szóval választ kapok majd, de addig is érdeklődnék,hogy voltak e már valakinek ilyen hirtelen előjövő fájdalmai és hogy mi okozhatta.

2016. jan. 26. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet szó

bélférgességről

bélproblémákról

gyomorpoblémákról

hasnyálmirigyről

2016. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!