Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Méhszájseb fagyasztás után...

Méhszájseb fagyasztás után hány hetet kell feküdni vagy otthon lenni?

Figyelt kérdés
Másfél kmre van a munkahelyem, a falu másik végén. Kocsim nincs. Ezért kérdezem. Ennyit lehet gyalogolni utána?
2016. máj. 14. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs szövődmény, akkor max 2 hét, de a kontrollon meg kell kérdezni a nőgyógyásztól.
2016. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én méhszájseb fagyasztás után másnap már mentem suliba.17/l
2016. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De lehet másfél kilómétert gyalogolni? Oda vissza összesen 3 km.
2016. máj. 15. 16:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet!Az egész fagyasztás abból áll,hogy felfekszel a nőgyógyászati székbe,és kis fém szerkezetet behelyez,pár perc az egész.Utána menstruációhoz hasonló görcseid lehetnek.Vizes folyásod is lesz,ezért betet legyen nalad.17/l
2016. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Hány napig vagy hétig volt utána folyásod? Voltál vele táppénzen?
2016. máj. 16. 12:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Iskolás vagyok,szóval táppénzen nem voltam.Viszont iskolába mentem.Nekem 3-4 napig volt csak folyásom.Hasam 1-2 napig fájt,de csak enyhén.Nem egy nagy was ist das ez.Nem kell aggódni!:)

Versenyszerűen balettezek,és egy órát sem hagytam ki emiatt.Tényleg nem egy nagy dolog.

2016. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet. Sokat segítettél. A héten lehet bele is vágok. Már nem is a fájdalomtól féltem, hanem a táppénztől. A munkahelyemen pótolhatatlan vagyok.

Még azt szeretném kérdezni, hogy maga a méhszájseb okozott hajhullást? Mintha elkezdett volna hullani. Okoz ilyet?

2016. máj. 16. 15:37
 8/15 anonim ***** válasza:
A hajhullás háttérben valószínűleg más áll.A méhszájseb maximum bővebb folyást,vagy nemi élet közben /után vérzést okozhat.Nekem semmilyen tünete nem volt,csak egy szimpla nőgyógyászati rákszűrés alkalmával derült ki.Egyébként nem tudom,hogy hétvégén is dolgozol-e,de ha nem,akkor érdemes lenne pénteken megcsináltatni,bár mondom,tényleg nem igényel táppénzt,sem semmit.
2016. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pénteken jó. Kevés órám is van. Tanítok egy vidéki középsuliban. Most vannak az érettségik meg a szakmunkásvizsgák. Jún.végéig vizsgáztatok, a saját osztályom is most érettségizik, szóval nem most kéne lerobbanni.

2 orvosnál is voltam. Az egyik nem is mondta, csak rajta volt a papíromon. A másik mondta, hogy van egy kicsi, de ne foglalkozzak vele. Persze. Az emberben kinő vmi, ami egy éve nem volt ott és ne foglalkozzak vele. Majd akkor, ha rák lesz. Na persze. Azt nem szeretném megvárni.

Köszönöm a segítségedet. Így már biztos nekivágok a héten. 27/L

2016. máj. 16. 16:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!

Én 15 évesen voltam először nőgyógyásznál,akkor nekem is azt mondtak,hogy ne foglalkozzak vele.Most 17 évesen mondta egy masik doki,hogy le kellene fagyasztani.Egyébként én is tanár szeretnék lenni a gimi után.:)

2016. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!