Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesapámnak COPD-je van,...

Édesapámnak COPD-je van, szeretnék neki venni egy olyan ultrahangos párásítót amibe Salvus vizet lehet tölteni, hol érdemes vásárolni ilyen készüléket, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy ultrahangos készüléket kell venni mert az olyan méretűre párásítja a vizet hogy az a hörgőkig is lejuthat. Hallottam hogy Salvus vízzel érdemes párásítani, nos ezek függvényében milyen gépet ajánlanátok nekem?

2016. máj. 16. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
2016. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most ezt komolyan mondod? Pont azért tettem fel a kérdést hogy személyes tapasztalatok alapján konkrét bevált ár-érték arányban az egyik legjobb gépet vegyem.
2016. máj. 16. 19:58
 3/7 bárándi válasza:
100%
Nekem a SENCOR SHF 900-as készülék van. Nálam bevált.
2016. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Az ultrahangos porlasztás csak egyféleképpen dolgozik! Nyilván azt kell megvenni amelyik olcsóbb, mert hatásmechanizmusában nincs különbség. A készülékek csak abban térnek el, hogy mekkora helyiségben célszerű üzemeltetni. Mivel, azt nem írtad, hogy hány légköbméter a szoba, azért linkeltem be a választékot.
2016. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha csupán maszkkal szeretném használni, ott is teljesen mindegy ugye? Csupán a pénztárca szab határt?
2016. máj. 31. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gépre még nincsen szükségem , csak hallottam róla , hogy tényleg segítség lehet. Tehát konkrét választ nem tudok , de talán közvetett segítséget lelhetsz így : Gugliba írd be , hogy SomnoCenter Alvászavar Központ

Több olyan oldalt ajánl , ahol szakszerű választ kaphatsz / találhatsz.


[link] : erre a honlapra felíratkoztam, tartható velük a kapcsolat , amennyiben kérdésed van , sztem neked is segíthetnek.

2016. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imserősöm egy táplálékkiegészítőt szed és egy hónap alatt lett tünetmentes! Én ajánlottam neki és a vicces az egészben, hogy két évig nem volt hajlandó meghallgatni, mert röntgenorvos :) Már régóta fogyasztja, azóta nincs fulladás, a köhögés meg nagyon ritka.
2017. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!