Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szeretek ennyire vakarózni?

Miért szeretek ennyire vakarózni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádok. Álladóan csinálom, észre sem veszem... Amikor koncentrálok, vagy amikor épp nem, és pihenek. Amikor tanulok, amikor beszélgetek valakivel, amikor olvasok, vagy amikor unatkozom. Mindíg. És egyszerűen annyira jól esik, hogy nem vagyok képes abbahagyni.

Az elmúlt pár évben bizonyos helyeken véresre vakartam magam, és ez a probléma konstans fennáll, már a krémek sem segítenek.

Iszonyat száraz a bőröm. Már az a fura, ha bármilyen izzadtságot érzek a kezemen.

Most ezt eléggé fura így leírni, de megpróbálom megfogalmazni, hogy milyen érzés : mintha össze vissza szaladgálnának valamik a bőrömön, és ahol már nagyon felgyülemlik ez a feszültség érzés, ott egyszerűen muszáj kaparnom. Nem bírom ki. És még rosszabb hogy iszonyatosan jól esik. Hajszáritóval szoktam fújni magam, és közben vakarom. Áááá


Összességében nem is lenne ezzel gondom, ha nem lennének bizonyos területeken vérző-varras sebek, amiket takargatnom kell. És ugye jön a nyár.


Van aki hasonló problémával küzd? Hogy tudta leszoktatni magát erről? Vagy hogy bírja ki? Mi lehet erre a megoldás?

(Valamilyen szteroidos gyógyszertári krémem van rá, de az csak begyógyítja a sebeket :( )



2016. máj. 16. 22:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!