Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem szeretek emberek közé...

Blazer X kérdése:

Nem szeretek emberek közé menni. Az ilyen embereket hívják aszociálisnak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Olyasmi, de én inkább csak hisztinek szoktam hívni. (nekem is van ilyen ember a környezetemben)
2013. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek, mikor nem akarok emberek közé menni, csak szimplán ne vonz az emberi társaság. Inkább jobban érzem magamat itthon, és csinálgatom a dolgaimat.
2013. jún. 11. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
ANTIszociális
2013. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Kedves első! A hiszti kifejezés ma már teljesen túlhaladott, anyukák még alkalmazzák ovis gyermekeikre, te arra használod, amire nem szégyelled, de a hisztéria, mint betegség kikerült az orvoslásból, a neuraszténiával együtt. Hozzáállásod, a "a más problémája nem probléma" nagyon jellemző a pszichés problémákhoz való általános hozzáállásra.


Kedves második! Az antiszociális személyekre nem a szociális kontaktusok kerülése, hanem az empátia hiánya jellemző. Pontosabban van nekik, csak nem érdekli őket, ha másnak ártanak azzal, amit tesznek. Szociális készségeik viszont (legalább is egyfajta felszínes módon) nagyon jók, és igénylik is az "áldozatok" társaságát.


Kedves Kérdező! Valóban az aszociális a legjobb jelző, arra, amiről beszélsz. Annak megfelelően, hogy mi okozza, szorongás, vagy a szociális késztetések hiánya, lehet megmondani, hogy pontosan mi.

2013. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Én egyszerűen nem szeretek emberek közé járkálni, inkább otthon érzem magamat jobban, mint hogy mások közé kelljen mennem. Maga az emberekkel való érintkezéssel sincs probléma, csak én jobban örülök annak, hogy ha otthon lehetek.

2013. jún. 11. 20:23
 6/6 anonim válasza:

Kedves kerdezö, en is ilyen vagyok.

Egyszerüen a päromon kivül nem nagyon szeretek senkivel talälkozni, sem emberek köze menni.

Ha valami hivatalos ügyet kell inteznem, elöre felek, hogy megint ki kell menni.

2013. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!