Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet? A többi lent.

Mitől lehet? A többi lent.

Figyelt kérdés
Gyakran fáj a fejem van mikor gyengébben de van amikor nagyon erősen és olyankor még a gyógyszer is nehezen csillapítja. Van mikor beveszek egy gyógyszert és utána 1 órával (vagy kicsit később) beveszek még egyet mert csak erősödött. 2 hónapja kaptam új szemüveget úgyhogy a szemem miatt nem lehet. 13/l

2016. máj. 17. 16:53
 1/10 anonim válasza:

Alacsony vagy éppen magas vérnyomás

Stressz

Aggodalom

Szorongás, fóbia

Éhség, alultápláltság

Alváshiány.

RENGETEG oka lehet a fejfájásnak, nem kell itt egyből betegségre gondolni. Találd meg a gyökerét, és úgy próbáld megoldani. Nem pedig folyamatos gyógyszerezéssel, mert akkor nemsokára a gyomrod, veséd vagy májad fog fájni, de nagyon!

2016. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😄
2016. máj. 19. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogaid rendben vannak? Én is azt hittem,hogy fejfájás aztán kiderült,hogy van egy fogam ami nagyon fájt.
2016. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A bal szemem fölött fáj szval nem hinném hogy a fogaim miatt van. 😓
2016. máj. 25. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy lehet a szemüvegtől is,ha nem megfelelően mérték be. Egyforma dioptriás a két lencse?
2016. máj. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Két lencse
2016. máj. 26. 06:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt hogy nem egyforma a két lencse
2016. máj. 26. 06:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Értem. Lehet, pont ettől-új szemüveg- jelentkezik a fejfájás,ami egy oldalra koncentrálódik,ahogy írtad.Lehet,nincs jól beállítva. De lehet migrén is,aminek ezer oka van. A szemésznél kezdenék,ha ott minden rendben,lehet továbbmenni. Ami lényeges,és teljesen triviális,de fejfájást okoz,ha vki nem iszik elegendő folyadékot. A többit előttem megírták.
2016. máj. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem talál semmit a szemorvos akkor azért a fogadat nézesd meg, nekem is elég fura helyen fájt a fejem (ráadásul nagyon), már èn is mindenre gondoltam, aztán kiderült, hogy a fogam volt. És nem volt érzékeny se a hidegre se a melegre...
2016. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete letört hátul a fogam. Lehet hogy ezért?
2016. máj. 27. 06:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!