Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy trombozisom van?

Lehetséges hogy trombozisom van?

Figyelt kérdés
Több éven at szedtem a fogamzasgatló tablettat és pár hónapja erősen fejt miatta a fejem es zsibbadt a lábam es abba kellett hagynom.. Mar nem szedem a tunetek elmúltak.6 hete volt egy hasi műtétem is és pár napja újra fura érzés van a lábamba es kicsit zsibbad. Nincs rajta semilyen elszineződés. Előre is köszönöm

2016. máj. 21. 04:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a trombózis nem "fura érzés" , attól komolyabb jele van.
2016. máj. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A trombózis nem jaték! Feltetlen menj vissza az orvoshoz. Alhasi műtét utan igen magas a trombózis kockázatanak, főként ha hajlamod is van ra. Vérhigítót kapsz? Feszülés, fajdalom, dagadas a jellemző tünet.
2016. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bementem a videki ügyeletre azt mondta biztos hogy nincs trombozisom semmi jel nem utál rá azt mondta az orvos...azt mondta az nem zsibbad hanem bedagad...kicsit megnyugodtam.. Más tunetem nincs amúgy... Meg fáj a derekam is es mondta hogy röntgenre kell mennem mert nem túl jó a derekam es valószínűleg attól zsibbad a lábam.... Hát remélem nem a trombozis miatt tényleg
2016. máj. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!