Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mélyvénás trombózisom van?

Mélyvénás trombózisom van?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel mikor felkeltem zsiborgó érzést éreztem a labaimban. Az egyikben szinte azonnal el is mult de a masik egész nap zsibbadt. Ezt a zsibbadast nehez leirni a terdhajlatomban ereztem egy kis fajdalmat es lefelé meg felfelé a combom közepéig olyan inkább bizsergés szerű érzést erzek. Ma mikor felkeltem meg mindig érzem ezt a bizsergést bar a terdhajlatomban most nem erzek semmit. Inkabb a labfejem zsiborog. Tegnap mikor setalgattam akkor teljesen megfeletkeztem róla mert nem éreztem h fajna vagy zsibbadna. Semmi egyeb tünet nincs nem duzzadt nem piros es nem is meleg a terulet. Megmertem centire is ugyanakkora. Mégis nagyon aggaszt nem e melyvenas trombozis :( valaki akk többet tud erről kérem irjon.
2015. aug. 16. 07:38
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Nálam is felmerült egyszer ez a gyanú. A bal vádlim kerülete 1,5 cm-rel nagyobb volt, mint a jobb. Ezt a háziorvosom mérte meg. Rögtön mentőt hívott és azt mondta, ne mozogjak, míg jön a mentő. A sürgősségire vittek, ott vért vettek majd csináltak a lábamról egy Doppler vizsgálatot. Szerencsére nem találtak semmit. A háziorvosom a biztonság kedvéért előírta 1 doboz Venoruton kapszula végigszedését. Azt mondom, vizsgáltasd meg magad, mert ha véletlenül mégis trombózisod van és a vérrög elszabadul, nagyon nagy baj lehet!
2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Csak este 7 körül tudok ügyeletre menni vele. Remélem nem lesz addig baj mar borzalmas gyomor görcsöm van enni se eszek.
2015. aug. 16. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!