Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszket és piros a popsimnál...

Viszket és piros a popsimnál a két farpofánál, és a combom mindkét hajlatánál egy ideje. Mennyek vele orvoshoz? Vagy rossz krémet használok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy férges lennék hisz nem a lyukam viszket, hanem körülötte a farpofa, és a combhajlat.Először neogranormonnal kentem de az nem segített így már canestennel kentem, de az sem enyhített rajta.

Orvoshoz nem szeretnék menni vele csak leg végső esetben.

Már nagyon zavar.Valami kenőcsöt tudtok ajánlani?Vagy érdemes egy orvossal megnézetni?



2016. máj. 27. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hemorid aranyérkenőcs. Ha az nem segít, akkor hosszúszárú alsó
2016. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelzem még1x hogy nem a lyuk körül viszket hanem a fsrpofánál..
2016. máj. 27. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ekcema? Mert az olyan hogy hiába kened akkor is viszket és ott van. Erre külön kenőcsök vannak mint az elocom.
2016. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémet még nem próbáltad? Amúgy bőrgyógyászhoz menj el, ott felírnak neked aszerint kenőcsöt, hogy mi a baja a bőrödnek, pl gomba, ekcéma, allergia, stb.
2016. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hinnem hogy ekcema hisz nem holyagos csak piros

Nem probaltam meg,nem tudom eldonteni hogy gomba vagy csak a meleg miatt van e vagy mas

2016. máj. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!