Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik elehetnek ezek az arcomon?

Mik elehetnek ezek az arcomon?

Figyelt kérdés

Kis szemölcs szerűségek, pattanás nagyságúak. Némelyik fehér a teteje, és egyre több jön ki az arcomon, szemem alatt, orrom mellet, arcomon.

Mik lehetnek ezek?

Hogyan állíthatom meg ezeket?



2016. jún. 1. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Azonnal vedd igénybe a bőrgyógyászati rendelést.


A szemölcs köztudottan terjed, valószínűleg te is kezeletlenül hagytad. Már ha szemölcs...így, hogy nem látom elég nehéz megállapítani.

Elég kevés tulajdonságot írtál le...

2016. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudok még mit leírni. Van amelyik nagyobb, van amelyik csak egy pötty. És mostanság egyre több jön ki, ilyen fehéres tetejű némelyik.:(
2016. jún. 1. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Pattanás :D Pubertás kor. Nem vagy túl idős ugye? 13 és 17 között talán. Ha mégsem bocsi de nem hallottam még fehér szemölcsről viszont van egy korszak amikor elkezdenek kijönni a pattanások persze ez egyén függő.
2016. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és nem pattanás, nem tudom kinyomni őket, olyan mintha "belesültek" volna a bőrömbe.
2016. jún. 1. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

esetleg képet tudnál feltölteni?

(1es )

2016. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link] Ilyen??


Mert ilyet akár profibb kozmetikus tudja leszedni (steril tű, fertőtlenítés) vagy lézeres kezelés. A bőrgyógyászat is tud segíteni, lehet bizonyos szerekkel is elég kezelni.

2016. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen! :(

Köszönöm a válaszod, szerintem elnézek egy kozmetikushoz..:)

2016. jún. 1. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez sima grízesedés Milium.


A szemzugodban nincs ugye?


[link] Itt van egy tök jó leírás.

2016. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!