Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem van, mi a műtét...

Pistike980302 kérdése:

Aranyerem van, mi a műtét folyamata és utánna?

Figyelt kérdés

sziasztok nemrég észeleltem hogy aranyerem van szúrt viszkedett vettem rá kenőcsöt , kuppot ,de hatásuk nem örökös

szeretném magam megműtetni vele csak félek !

aki már át ment ezen a műtéten kérem irja le nekem a folyamatát hogy hány órás a műtét ? meddig tart a fájdalom ? mit lehet enni utánna ? stb...

válaszaitokat nagyon köszönöm !!!!!


2016. jún. 4. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A mútét csak jámbor óhaj.
2016. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A viszketési fázisban nem szokták műteni. Kenegesd, diétázz, stb. El is múlhat.

Ha vérzéses panaszokat, folyamatos fájdalmat okoz, akkor szokták műteni, minden műtétnek lehetnek kockázatai és szövődményei.

Hány éves vagy?

2016. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok elöször nagyon sokáig viszketett ,széklelés után kis apro vércseppek a toalett papiron és mostanság nagyon megvan duzzadva és fájj menni is alig tudok :((
2016. jún. 4. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, kapsz rá gyógyszert, szerintem műtét nélkül el tudják mulasztani, vszinuleg befertőződött es begyulladt
2016. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. jún. 5. 11:37
 6/7 kakukk01 válasza:

Szia!

A műtét nagyon fájdalmas, nekem 8 éve gyűrűzték ambulánsan. 1 hétig voltam otthon utána mentem dolgozni,pedig ülőmunkát végzek. Egyél sok rostosat, igyál sok vizet, ne emelj nehezet és ha nem múlik tudok ajánlani egy nagyon jó orvost ambulánsan,persze magánrendelése is van. Bp.

2016. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9 napja volt aranyér gyűrűzésem. Mindenki azt mondta, hogy semmiség lesz. Körülbelül egy percig tartott, de utána borzalmas volt. 2 napon keresztül székelési ingerem volt, nem tudtam eldönteni, hogy most éppen mi fog történni, aztán vizelési ingerem volt 6 napon keresztül, de ez állítólag teljesen normális dolognak számít. Most egy picit jobban érzem magam. Ugyan még vannak alhasi fájdalmaim vagy ritka hülye időpontokban kell székelnem, de már jobb. Ha tudom, hogy ez ezzel jár, lehet, hogy még várok vele, bár mindenkinek mások a tapasztalatai, ahogy olvasgattam. Magánrendelésen voltam az egyik legjobb orvosnál, drága volt, de nem mertem elmenni máshoz és már egy éve halogattam, de úgy voltam vele, hogy muszáj megcsináltatni. Azóta is rengeteg vizet iszom, zöldségeket eszem és amiket előírtak. Bízom benne, hogy egy-két hét múlva minden visszatér a régi kerékvágásba.
2021. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!