Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus fáradtságra milyen...

Krónikus fáradtságra milyen gyógyszer van?

Figyelt kérdés
Nem működik már a kávé sem az étrend kiegészítők milyen gyógyszer létezik erre a célra? ritalin az kizárva nem irják fel nekem alacsony kortizol szintem van+pajzsmirigy alulműködés de meg kell felelni a világnak és teljesiteni kell nem birok a krónikus fáradtsággal együtt élni hiába az egészséges életmód van elég vitaminom ne hogy valaki ezt leirja

2016. jún. 5. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeded a pajzsmirigyhormont, akkor már nem lehet a pajzsmirigy-alulműködésre hivatkozni, hiszen az kompenzálva van. A krónikus fáradtság krónikus kimerülés eredménye (ha amúgy a vérképed (pl vas, vörösvértest, cukor) rendben van). Úgyhogy a pihenési időt és a terhelésedet kell felülvizsgálni, mert vagy beteg vagy, és akkor orvosi kérdés, vagy nem adod meg a szervezetednek a szükséges pihenést.
2016. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napi 8-10 órákat alszok! és a pajzsmirigy alulműködés az veleszületett tudtommal a tudomány még nem áll olyan szinten h a veleszületett pajzsmirigy alulműködést kigyógyítsa meg hát kreténizmust értelmi fogyatékosságot okoz az tény mindig is nehezen tudtam tanulni sokat cseszegettek emiatt és mindenki lustának gondol holott állandóan fáradtnak érzem magam és azért nincs kedvem semmihez mert nem akarom magam egy darab szrnak érezni... vérképem meg fullosan rendbe van
2016. jún. 5. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezzel enis igy vagyok,nekem is alulmukedesem volt majd gyogyszer utan helyreallt az ertek jol is ereztem magam aztan hazi orvos mondta nem kell mar a gyogyszer. Azota szepen vissza estem. Viszont az uj labor szerint is jo a tsh. De akkor miert estem vissza,valaki?:/
2016. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 3-ast nem tudom, talán más hormont is kéne nézni, de kérdező: szeded a gyógyszert és jársz hormonszint-ellenőrzésre?
2016. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy szedem a gyógyszert meg a kortizont is amit kortizol hiányra irtak fel...megyek fel kontrollra meg vérvizsgálat van minden három havonta valami döbbenet ez az itthoni egészségügy semmit se mondtak a kortizolról nekem kellett kikeressem az interneten hogy mit jelent és elvileg nagy köze van a munkabiróképességhez meg a stresszhez és a fáradtsághoz... nem bírok teljesiteni a munkahelyen azért kéne valami stimuláns jó de mi... ritalint nyilván nem irnak nem vagyok narkolepsziás meg ADHD-s sem egészséges életmód pedig megvan szedem az étrend kiegészítőket multivitamint halolajt ginsenget is de semmit se hatnak. nekem nem az kéne hogy normált tudjam teljesiteni mivel az is csak a minimálbér én teljesitménybérbe vagyok ahhoz hogy megtudjak élni túl kell teljesitsek bőven annál amit én meg birok csinálni
2016. jún. 5. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
A Kortizon hormont a vervetel milyen neven mutatja ki? Az en teljes kivizsgalasos labor eredmenyen nem lattam ilyet :/
2016. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez fullos endokrin laborteszt nem pedig normál vérvétel...! Háziorvostól ilyen soha se kapsz normál vérvételből ne is reménykedj! A kortizon az egy gyógyszer, konkrétan a hidrokortizon hatóanyagról van szó nem pedig hormon. Ez a gyógyszer a szervezetünkben lebomlik kortizolra, ami a természetes mellékvese hormon. A kortizol az amit a szervezetünk mellékveséi termelnek a kortizon amit a kortizolnak a pótlására felirnak többnyire cortef tabl. néven
2016. jún. 6. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok elirtam.kortizolra gondoltam. 7es es olyan labor tesztet hol csinaltatnak? Elegge nagy a gyanum hogy valami ezzel nincs rendbe nekem is,mert enis mondhatni kronikusan faradt gyenge vagyok mar jo ideje..barmennyit is alszok. Tsh ertekem jo.
2016. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!