Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért félek ennyire a 0,25-ös...

Miért félek ennyire a 0,25-ös Frontintól?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok az orvos felírt napi3*1 0,25 ös frontint mert szorongok is és pánikbeteg is vagyok de egyszerűen félek tőle nagyon.Van olyan köztetetek aki nagyon félt de visszatekintve azt mondja sokkal egyszerűbb lett volna hamarabb bevenni? Hónapok óta vacillálok már.Tudom gyengeség.

Valaki?



2016. jún. 6. 09:23
1 2
 1/13 Kulcsos7 ***** válasza:
Nem kell attól félni, csak be kell tartani az orvos utasításait. Ha kell akkor kell, biztos azért írta a doki, mert jobb életminőséget vár tőle. Ha már nem fog kelleni vagy egyből, de ha nem megy fokozatosan abba lhet hagyni!
2016. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Diagnosztizált pánikbetegségre pszichiáter nem ír fel csak Frontint. Gondolom a háziorvos írta fel neked, és olyan javaslattal, hogy szükség szerint. Szal valami itt nem stimmel. Joggal félsz a frontintól, ha csak úgy próbálod szedni.
2016. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
NEm.Ezt a pszichiater irta fel bevezeteskent majd antidepresszeshoz.De ettol is felek .Hog ymi lesz ,hogyh at majd.Gondolhatod ,hogy nem szabadidomben kerdezgetek hulyesegeket.de koszi a valaszt.
2016. jún. 6. 10:08
 4/13 Kulcsos7 ***** válasza:

Szerintem ne félj tőle nem ördögtől való az, sok embert kihúzott a bajból csak akit én ismerek.

És ha szakember írta fel...akkor mi a gond??

2016. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gond csak ennyi ,hogy felek tole ,hogy beveszem es panikolni fogok ,hog ymi lesz mos meg ilyenek.Tudom furan hangzik csak felek mi lesz ,hogy lesz. De epp ezt mondjak ,hogy erre van ,megnyugtat de addig amig nem hat bemagyarazom magamnak. volt ,hogy magne b6 tol is bemagyaraztam.nem sajnaltatni akarom magam. csak tartok tole .
2016. jún. 6. 13:41
 6/13 anonim ***** válasza:
En neha neha 1et beveszek szinten 0.25-osbol. De csak is este!
2016. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek az új gyógyszerektől, de még az új vitaminoktól is. A rögeszmém, hogy anafilaxiás sokkot fogok kapni.


Szerintem szedd a xanaxot - hidd el, jót fog tenni - de mikor először beveszed, legyen melletted barát, vagy családtag aki megnyugtat ha pánikba esnél. Meglátod, semmi nem fog történi ha beveszed a gyógyszert, csak nyugodtabb leszel :)

2016. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos szinte nyakló nélkül irkálják fel az alprazolam, clonazepam tablettákat. Azt javaslom, próbáld ki napi 1x, és figyeld a hatását, illetve figyelgesd, mert ha állandóan ezen parázol, az se jó. Nyugi, rövid távon biztos, hogy nem fog megártani. Hosszú távú szedés okozhat függőséget és enyhe személyiségtorzulást (elkezded lesz..ni a világot és mindenkit magad körül, de ez se törvényszerű, csak előfordul).

Én egyszer vettem be próbaként alprazolamot, az égvilágon semmi hatását nem éreztem. Macskagyökér hatóanyag (pl. Nervenphlege) ellenben brutál erősen lenyugtat, de nem okoz függőséget és nincs hosszútávú mellékhatása.

2016. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Pár éve totál kimerültem idegileg, nagyon durva pánikrohamaim voltak naponta többször. A frontin volt a segítség a bajban. Nagyon hamar lenyugtatott, a bevétel után nem sokkal már meg is szüntek a rohamok. Aztán persze a kiváltó körülmények megszűnése után már a frontinra sem volt szükség. Szóval ne tarts tőle, segíteni fog.
2016. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2016. jún. 8. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!