Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért félek ennyire a 0,25-ös...

Miért félek ennyire a 0,25-ös Frontintól?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok az orvos felírt napi3*1 0,25 ös frontint mert szorongok is és pánikbeteg is vagyok de egyszerűen félek tőle nagyon.Van olyan köztetetek aki nagyon félt de visszatekintve azt mondja sokkal egyszerűbb lett volna hamarabb bevenni? Hónapok óta vacillálok már.Tudom gyengeség.

Valaki?



2016. jún. 6. 09:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Szia. Nem kell félned a frontintól. Én is pánikbeteg vagyok és én 2x 0.5-t szedek. Ez egy ártalmatlan nyugtató. Ebben a mennyiségben még ki sem üt. Elég jó minôségû gyógyszer, hozzászokni ennyitôl nem lehet. De ez segíteni fog konrrollálni a pánikot. Én mindig viszek magammal egy kis frontint és ha beparázok 0.25mg-t elrágcsálok majd a nyelvem alá helyezem es hagyom onnan felszívódni. 5 perc alatt hat és kellemes lesz utánna. Szóval ne félj. Az antidepresszánstól sem kell félned. Ezek általábam SSRI gyógyszerek amik gátolják/lassítják a serotonin nevû hormon anyagcseréjét a szervezetedben. Ennek a hormonnak a hiány a felelôs sok esetben a pánikbetegségért. Szóval a frontin segít megnyugodni és leküzdeni a rossz pillanatokat az antidepresszáns meg segít helyreállítani a serotonin szinted. Nem kell felni a gyógyszerektôl de nem is jó a túl sok gyógyszer. Az arany középút a lényeg. Ha mentálisan ott vagy és jobb minôségû életet próbálsz élni (sport, egészséges kaják, napirend, pihenés) akkor ezekkel a szerekkel nagyon hamar helyre fogsz jönni. Nem kell tôlük félni. Inkább arra fókuszálj hogy te is tegyél meg mindent és így hamar túl leszel rajta. Hidd el tapasztalatból mondom. Ez fejben dôl el.

Jó egészséget kívánok,

..egy sorstárs

2016. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"5 perc alatt hat és kellemes lesz utánna." - ha pánikrohamnál elkezded csinálni azt a légzőgyakorlatot, amit az orvosok szoktak javasolni (mély lélegzetek, benntartva a levegőt több másodpercig), akkor 5 percen belül amúgyis jobban leszel.
2016. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem csak ez a baj hanem szorongok is es itthon erzem magam csak biztonsagban ha valahova megyek mar feszult vagyok ezert is irtak fel. Koszi a valaszokat
2016. jún. 19. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!