Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet köldöksérv?

Lehet köldöksérv?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy az mivel jár de ez volt az első ötletem. Egy napja pakolnunk kellett és bútorokat is emelgettünk amik között volt nehezebb is. A köldököm ma délután elkezdett fájni, mint ha szét akarna repedni. Nyomkodásra nem érzékenyebb, mint máskor. Ha nem csinálok semmit akkor érzem de nem fáj. Ha állva vagy ülve kidugom a hasamat akkor sem fáj, viszont ha háton fekszem és úgy dugom ki akkor nagyon. Ilyen még sosem volt velem. Köszi a válaszokat!
2016. jún. 6. 22:33
 1/1 A kérdező kommentje:

Az anyagcserém normális volt az elmúlt napokban és nem ettem semmi különleges dolgot, amit máskor ne ennék. Illetve ettem kb 3 kanál tejszínhabot több epret meg cseresznyét. Nem hiszem, h nőgyógyászati probléma... A köldököm belseje és egy kicsit a jobb oldal de a bőröm alatt a köldököm belsejével egy síkban. Mint mondjuk a hóba fúrunk egy lyukat a földig (ez a köldököm) és a föld fájna a lyukban és egy kicsit mellette. Remélem érthető...

17 L

2016. jún. 6. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!