Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fehér a nyelvem teteje?

Mitől fehér a nyelvem teteje?

Figyelt kérdés
Már hetek óta, és kiszárad és azt a fehérséget nem is tudom lemosni róla. Az orvosom mért cukorszintet,de az jó volt. Közben még kicsi piros foltok is lettek rajta. Már nagyon idegesítő.

#nyelv #lerakódás #nyelvszárazság
2016. jún. 7. 18:21
 1/5 Klayucaa válasza:
A feher lepedekkel boritott nyelv a savtultengesnek a tunete, ami rossz emesztessel kapcsolatos, a sarga lepedekes nyelv a tulzottan lugos allapot, gyulladas jele.-> talan lehet h ettol van..
2016. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, viszont a gyomrom nem rossz,naponta iszom a biztonság kedvéért a salvus vizet,hogy véletlenül se legyen sok a savam. Arra gondoltam esetleg a régóta tartó dohányzástól lehet? A párom 20 éve cigizik és neki semmi ilyen baja nem volt.
2016. jún. 7. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak baktáriumlerakódás. Próbáld egyik este fogmosás után megdörzsölni a fogkefével. Ha lejön, akkor lerakódás.
2016. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
baktérium
2016. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig a fogkefe sörtéjével mosom meg a nyelvem,de ez ugyan nem jön le. Egész nap ezen agyalok. SZájvizet is használok. Sőt,reggel is és este is megmosom a fogam. Ma voltam fogorvosnál,de nem mondott rá semmit,egészségesek a fogaim is.
2016. jún. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!