Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a lágyéki nyirokcsomó,...

Ez a lágyéki nyirokcsomó, vagy mást érzek?

Figyelt kérdés

Bal oldalt a lágyékon ha megnyomom érzek egy hosszúkás valamit, ami fáj, ha megnyomom, viszont ez végigmegy az oldalamig.

Ez lágyéki nyirokcsomók megnagyobbodása, vagy valami ín/izom amit meghúztam, és amiatt fáj?


Hogyan lehet eldönteni, hogy nyirokcsomó duzzanat-e valami, vagy más?



2016. jún. 10. 21:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban: a köldök és a medencecsont bal csücske között érzem ezt,a medencecsonthoz közel.
2016. jún. 10. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ekkora nyirokcsomó, szerintem csak valami izom vagy ér vagy valami ilyesmi fájhat de mindenképpen mutasd meg orvosnak. Nekem ma nézte az orvos van egy borsószemnyi! nyirokcsomó a nyakamba és ha nő akkor le kell szedetni, szóval nem hiszem hogy olyan nagyra megnőhet vagy ha igen az már veszélyes :/
2016. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kérdező, az mi volt mi lett vele? En is azt érzem
2021. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezt érzem, 3as neked mi volt?
2022. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!