Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Boka mellett csomó? Kép lent

Boka mellett csomó? Kép lent

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt jelent meg a bokám mellett egy csomó. Voltam orvosnál, aki bőrgyógyászatra küldött tovább. Kb 5 éve azt mondta a bőrgyógyász, hogy feltehetően cipő nyomta el a lábam azért keletkezett a csomó. Idén 2 hónapja mintha szárazabb felület lett volna így visszamentem, azt mondta bőrkeményedés, írt rá krémet,de nem használt. Mostanában neogranormonnal kenem így nem száraz. Viszont évek alatt sötétebb lett, most már csúnyán látszik is külső szemlélőnek. A héten gondoltam elmegyek más orvoshoz is de azért mégegyszer a bőrgyógyászatot is hívtam. Nem tudom hogyan lehetne eltűntetni. Tegnap azt mondta a bőrgyógyász mégegyszer megnézné. Mivel rendesen csomó van a lágyrészen már abban sem vagyok biztos,hogy bőrkeményedés lenne. Valakinek volt hasonló? Mi lehet? Hogyan lehet eltávolíttatni? A műtéttől -már ha van ilyen- tartok kicsit, mert rengeteg ér van körülötte. Viszont hosszú távon nem azeretném ha problémát okozna ez a valami..


[link]


2016. jún. 11. 14:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!