Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kapcsolatom is veszelyben...

A kapcsolatom is veszelyben van. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Az egész egy éve kezdődhetett. Felfáztam. Rá 1 hétre előjött a hüvelygombám. Egyből nőgyógyászhoz fordultam. Írt fel gyógyszert, kenőcsöt. PÁROMAT IS KEZELTÉK! Nem múlt el a hüvelygomba. Visszamentem többször is az orvoshoz. Írt fel gyógyszert, kúpot, kenőcsöt. A panaszaim nem atlagos gombas tünetek. A panaszom annyi, hogy amikor a párom behatol, azt érzem, mintha sebes lenne az egész hüvelyfalam, valamint a gátrész szétszakadna. Együttlét után kipirosodik a hüvelybemenetem, volt, hogy tejesen szétrepedt. (Egy eve küzdök ezzel a problémával. Kb 4-5 honapnal elmúlt 1 hétre ) dokihoz azóta is járok szinte hetente. Kenet gombát mutat. Mehnyakrák szűrésen is voltam. Párommal nemtudok együttlenni mert annyira fáj. A kapcsolatunk 1 év alatt annyit romlott emiatt. Együttlét után 2 napig az általánosnál is jobban fáj a szex. Sensilon fogamzasgatlot szedek. A kezdeben fel evig semmi pamaszunk nem volt. Kerlek segitsetek. Köszönöm!!
2016. jún. 11. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a leghosszabb idő szex nélkül? Lehet, hogy meg kéne próbálni a kenegetésen kívül teljesen békénhagyni a hüvelyedet több hétre.
2016. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozó vagy std centrum, kenetvétel mindkettőtöknek!
2016. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 honap! 😥
2016. jún. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!