Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaz vagy nem a következő...

Igaz vagy nem a következő cikk? Mennyire van veszélyben emiatt az egészségünk?

Figyelt kérdés

Íme: [link]

Van valóságlapja, s ha igen, akkor mi a megoldás?

Egyébként én is meg a környezetemben is sokan panaszkodnak fáradtságra sajnos eléggé gyakran, s nem tudják mibe fáradnak bele. Lehet a wifibe, ami szinte ma már mindenhol megtalálható? Ezt még szerintem sokan nem hiszik el, de később úgyis kiderül az igazság... S ha ki van kapcsolva a laptop, s régi nyomógombos telefonom van, amin nincs net, akkor talán wifi mentes leszek? Talán ez lehet a megoldás? Éjszakára mindig kikapcsolom a laptopomat, amikor aludni készülök.


N/30



2016. máj. 8. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam fáradtak.

A laptopot hiába kapcsolod ki.

A wifi routert kell kikapcsolni.

Mondjuk nálunk az sem segítene, mivel a lépcsőházban szinte mindenkinek van. És én is a saját lakásomban mások jeleit is fogom.

Annyit teszek (illetve ez mindig is így volt, amikor még wifi sem volt nagyon, tehát nem a wifi miatt, csak így érzem jól magam) hogy a hálószobánkban semmi elektromos cucc nincs, még tv sem.

2016. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy kikapcsolom a router-t és vezetékes netet használok.

Mobiltelefont sem használnék, ettől függetlenül kapnám a sugárzást a közeli bázisállomástól, a környékbeli Wifi hálózatok is szépen látszanak, több mint 15 van azt hiszem.

Ezeket elkerülni nem lehet.

2016. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem nincs wifi routerem, mobilnetem van. Akkor az jobb? Vagy mobilneten is van wifi?
2016. máj. 8. 12:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és kertes házban lakom, szerencsére ez nem társasház, bér szomszédaink vannak, ez nem tudom mennyire veszélyes, ah a szomszédból jön át a wifi...
2016. máj. 8. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Tömény ökörség. Semmi bizonyíték nincs rá, hogy az efféle gyenge elektromágneses térnek bármilyen élettani hatása lenne. A mobiltelefonoknál már valószínűleg van valami hatás (ez se egyértelmű), de azoknak nagyobb a teljesítménye és gyakorlatilag testünkön viseljük/használjuk. A wifi, DECT telefon teljesítménye kicsi.
2016. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mobilnetes router is rádióhullámokkal kommunikál, olyanokkal mint a mobiltelefonok, nem olyannal mint a Wifi router.

Mobilnet esetén szerintem még erősebb is a sugárzás, mint amit egy Wifi router kibocsát. Nem vagyok szakértő, csak úgy gondolom, hogy nagyobb teljesítmény kell a modemnek ahhoz hogy eljuttassa a jelet és az adóval tudjon kommunikálni mint a Wifi routernek, ami az adott háztartásban lévő eszközt működteti. Ráadásul Wifi router-ek sugárzása korlátozva van egy megadott teljesítményre, mindegyik csak annyival adhat, nagyobbal nem.

2016. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elírtam, "mobilnetes router" helyett "mobilnetes modem"-et akartam írni.
2016. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég ránézni a többi cikkük reklámjára, hogy elolvasás nélkül is megállapíthassuk: hülyeség.
2016. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!