Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek miez, tapasztalt...

Szerintetek miez, tapasztalt valaki hasonlot? 20/F

Figyelt kérdés
2-3 napja a nemi szervemen a bor kisse levan tapadva, egeto, viszketo erzesem van, ma szexualis egyuttlet soran turos folyasom volt... Mindennap megmosom, intim lemosot is hasznalok, hosszabb ideje baratnom van, es nemtudom mitol lehet..sosem volt meg ilyen..
2016. jún. 13. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Fertőzés lehet vagy gomba. Irány az orvos!Ad rá gyógyszert és elmúlik. Bármikor elkaphattad, nem azon múlik hányszor mosod.
2016. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem eleg ha Canestennel bekenegetem? Meet eleg sokara adnak urologushoz idopontot...
2016. jún. 13. 20:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Megis hogy lehet ezt elkapni? Mert husegesek vagyunk, massal nemvagyunk stb stb...lehet szerepe az is hogy menszesz eseten is szexelunk? Vagy baratnomnek multkor mandulakovr voltcahol eleg sok baciluss osszegyult?
2016. jún. 13. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem elég, fiúknál ez bonyolultabb, mert hosszú a húgycsöved.Attól nem múlik el, mert kívülről kenegeted.Amúgy ha elmész a háziorvoshoz majd ő beutal surgosseggel vagy menj el egy ügyeletre.

A nők úgyis elkaphatják ha bacis helyen mennek mosdóba, WC papir, kilincs megfogasa, leulnek a budira stb.

Fiúknál meg bepállhat a műanyag gatyóba a broki, megvakargatod mielott kezet mostal volna bkv utan, leultel pucer kukival az edzoterembe stb. Utobbit kevesbe tudom mert csaj vagyok :-) viszont expasimnak volt hasonlo, es 1-2 nap után büdi is lett a dolog, hiaba mosta.Doki lett a vege, aki elmondta, ez nem szexszel terjed, hanem ahogy leirtam, barhogy.Ez van.Elkapod, foleg ha pl. atmenetileg gyengebb az immunrendszered.

2016. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja es gyogyszert meg kenocsot is kapott ra.Azert gondolom hogy neked sem eleg a kulso kence, mert azt irtad hogy a hugycsobol is jott vmi cucc.
2016. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis valaszokat:)
2016. jún. 13. 21:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom mert baratnom azt mondta mi van ha az neki volt a feher folyasa..de ez nem olyan volt..biztos vagyok benne..olyat is hallottam hogy ez a gombas dolog lanyoknal sokszor tunetet sem ad..azt esetleg tudjatok mennyi ennek a gyogyulasi ideje?
2016. jún. 13. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor normalis a ver es vizelet vizsgalat?
2016. jún. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!