Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi fájdalom?

Alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Pár napja olyan érzésem van mintha fel lenne puffadva a hasam,és egy tompa fájdalmat érzek ami hol erősebb, hol olyan gyenge hogy alig érzem.Nem tudnám pontosan megmondani hol fáj, valahol a petefészek körül, de ha megnyomogatom a hasam(nem erősen) az egész alhasamban érzem ezt a fájdalmat(és nem tudom számít-e de a nyomogatás után kis hányingert érzek, meg utána sokáig erősebb fájdalmat).

Az étvágyam talán egy kicsit csökkent, de ez betudható a jó időnek is, viszont ami nagyon furcsa hogy nagyon kevés ételtől is hányingerem lesz, meg olyan puffadt érzésem.

Egész félévben vakbélre gyanakodtam, nem egy olyan éjszakám volt amikkr álmatlanul hánykolódtam mert erős késszúrás szerű fájdalom volt a hasamban, de az orvosom minkét-három alkalommal hazaküldött hogy csak "elrontottam a gyomrom".

Nem tudom hogy ez a kettő összefügg-e.

Azt hiszem most kicsit fel vagyok fázva, ez lehet annak a tünete is?

17/l



2016. jún. 14. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Felfázás okoz alhasi fájdalmat. Ha pedig fel vagy puffadva, akkor normális, hogy belenyilal a fájdalom, pláne ha még nyomkodod is.

Próbál meg diétázni és igyál sok folyadékot. Pár nap és jobban leszel.

2016. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm:)

Remélem tényleg így lesz.

2016. jún. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!