Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja hasmenés és láz...

2 napja hasmenés és láz gyötör de csak pénteken tudok orvoshoz menni, viszont a munkám miatt holnap egész nap ki kéne bírnom, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Tegnap óta lázas vagyok, egész nap csikar és megy a hasam, eddig csak lázcsillapítót vettem be, ma viszont már 2x 6db széntablettát, ez volt 6 órája de még mindig hasmenésem van. Holnap állnom kell szinte egész nap, reggel be tudok menni a gyógyszertárba, tudtok olyan gyógyszert ami biztosan hat és segít àtvészelni a napot? Pénteken reggel megyek orvoshoz.

2016. jún. 15. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Étcsokoládé és banán a székletfogó. Ha lázad van langyos ülő fűrdő. Ha erre nincs lehetőség akkor vizes ruha a bokára és a csuklódra. Igyál sokat! Lázasan ne menj dolgozni mert szenvedni fogsz és a munkádat sem tudod rendesen elvégezni..

Gyógyulj meg hamar! :)

2016. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség vírusos hasmenéssel dolgozni menni, akármennyire is fontos a munka. A széntablettával ilyen esetben csak ártasz, menj orvoshoz, ő megállapítja, hogy pontosan miről van szó, és kifejezetten arra ír fel gyógyszert. Nem tudom, mit dolgozol, de pl. vendéglátásban és kereskedelemben kifejezetten tilos ilyen jellegű betegséggel dolgozni, te keveredhetsz bajba, ha bemész.
2016. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!