Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jó vagy "rossz" anyajegy?

Jó vagy "rossz" anyajegy?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy a hátamon, ami az utóbbi időben megváltozott, nagyon kiemelkedik, illetve a színe is sötét lett. Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta le kell szedni, de majd csak ősszel, mert akkor szebben gyógyul utána a heg. De mi van ha melanóma? Az gyorsan áttétet képez, és még őszig várnom kell. Szerintetek az orvos biztosra meg tudja mondani melyik anyajegy jó vagy rossz?

2016. jún. 16. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem vagy biztos benne, menj másik bőrgyógyászhoz.
2016. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy bőrgyógyász tutira meg tudja mondani. Nekem is van a hatamon egy amire laikus szemmel azt mondana az ember, hogy ez mar tuti rákos. De nem az, jóindulatú. Azt mondta, hogy leszedethetem ha akarom, de nem okoz problemat.

Esélyes, hogy neked is csak azert ajánlotta fel, mert kiemelkedik, bele ne kapj, akadj, stb.

De ha rossz erzeted van keress fel mégegy dokit

2016. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, hogy ne érje napfény a heget, akkor nyáron is le lehet szedetni. Amúgy szerintem a szövettan a biztos.
2016. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!