Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez rossz vagy nem?

Ez rossz vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy sötét anyajegyem. Egy éve voltam megnézetni akkor nem volt vele semmi baj.Utána fél évre rá is voltam megnézetni tehát fél éve voltam utoljára megnézetni h van e valami baj vele de ezt mondták h semmi baja.De mostanában kb. 1 hónapja viszket.És le fogják venni kb. 2 hét múlva. De minden esetben rosszindulatú lehet az anyajegyem ha viszket? Nagyon félek h valami baja van. Kérlek ha voltatok ilyen helyzetbe írjátok le a vélemyényeteket.
2011. dec. 3. 12:12
 1/2 anonim válasza:
nekem is volt, vagy is van. semmi baja nincs szerintem, én is ugyan igy jártam vele. a viszketés természetes. de csak 1-et mondok tutira: NEEEE VAKARD!!!!! az teszi neki a legrosszabbat. ha meg leveszik nemsokára, akkor nincs miért aggódnod. ha nagyon nem jó, akkor elmehetsz bőrgyógyászhoz is, h mit csinálj vele. ő max ad 1 kis kenőcsfélét.
2011. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönööm h válaszoltál! Remélem is h nincs baja :)
2011. dec. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!