Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez csak megfázás? Holnapra...

Ez csak megfázás? Holnapra meg tudok gyógyulni?

Figyelt kérdés
Tegnap semmi bajom nem volt, egészen addig, míg le nem feküdtem aludni, és tüsszentettem egyet... majd még egyet, majd még 10-et stb. Alig tudtam elaludni, kb egy százas pakk papírzsepit 'elfogyasztottam' már. Fahéjas méz, sok folyadék, tea, forró leves, citrom evés-ivás megvolt/van, a cigit hanyagolom. Holnapra programom van, és nem szeretnék így menni. Semmi más bajom nincs, a torkommal se, semmivel, csak az orrom folyik állandóan, néha dugult, néha nem. Mit tudnék csinálni, hogy holnapra amennyire lehet, megszabaduljak tőle?
2016. jún. 17. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nátha még házi praktikákkal is eltart pár napig,annak idő kell, ki kell tisztulnia, nem lehet 10 nap alatt kikúrálni.
2016. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!