Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőrákom?

Lehet tüdőrákom?

Figyelt kérdés
Kb 3eve dohanyzom,de sose voltam fuggo,ami annyit jelent hogy emellett sportolok, sose vettem magamnak cigit,altalaban kinaltak en meg elfogadtam. Az utobbi honapban azonban rendszeresseggel veszek magamnak cigit kb3 naponta,bar most se erzem h fuggo lennek mert stressz hatasara erzem azt h ez megnyugtat,nempdig azt h a szervezetem kivanná..a lenyeg szoval h mar lassan 2hetr folyamatossn kohogok,neha neha egy kis valadek is feljon,a kohoges jellege valtozatlan es emellett folyik az orrom,de nemmulik el semmitol es rosszabodni sem rosszabodik.a fejem es eleg gyakran faj az utobbi idoben. Neten olvasva lattam felsorolava a tudorak elotunetei kozott ezeket is ,es hat elegge megijedtem. A mostani idojarasnak lehet koze? Esetleg leguti fertozes? Hosszab ideig tsrto megfazas? Tenyleg nagykn megvagyok ijedve..

2016. máj. 22. 22:47
 1/6 A kérdező kommentje:
17eves vagyok ha ez szamit.
2016. máj. 22. 22:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami felsőléguti cuccot szedtél össze. Ha meg annyira meg vagy ijedve, menj el mellkasröntgenre.
2016. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felső légutis fertőzés járvány van. 2-3 hétig is eltart. én is beleestem, erős köhögéssel. A cigizést azonnal hagyjad abba, 17 évesen tönkrevágni a tüdődet igen nagy baromság. Nem nyugtat meg, csak bebeszéled magadnak.
2016. máj. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megint járvány van?

Én is kicsit hurutosan köhögök pár napja és rettentően fáj a torkom, azt hittem már lement a járvány.

2016. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mi a fene ***** válasza:
100%
Keress más nyugtatószert magadnak, a cigit a legártalmasabb. Még nem késő !
2016. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget.:)
2016. máj. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!