Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan győzem le a pánikbetegs...

Meechy Darko kérdése:

Hogyan győzem le a pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiú vagyok a pánikrohamok szeptember környékén kezdődtek mikor a szüleim váltak voltam a háziorvosnánál és beutalták egy gyermekpszichiátriára szoval pszichologushoz kezdtem járni ami segített is közben a csaladi dolgaim is oldodtak meg és egyre jobban éreztem magam decembertől kb márciusig szinte semmi bajom nem volt mar havonta jártam pszichológushoz de mostanaban visszatértek a rohamok és megint hetente járok legfőbb keppen a szíveohamtól kezdtem el rettegni sokszor éreztem hogy gyorsan ver a szívem fáj a bal karom járkálok és félek de voltam mar EKG-n is azt mondta teljesen normális makk egészséges vagyok a vérnyomásom is jó de ettől független még mindig félek és szinte minden nap ugy kelek fel hogy félek a haláltól és az én koromban élveznem kéne az életet de mar lassan nincs is kedvem eljárni itthonról és a barátaimmal lenne mert félek hogy rosszul leszek nem szeretném ha így kélne leélnem az életem örülnék ha valaki aki mar átélte ezt vagy járt már hasonló cipőben tudna nekem segíteni.
2016. jún. 18. 22:41
 1/1 anonim válasza:
Szerintem inkább az lenne a jobb ha eljárkálnál otthonról,a barátaiddal lennél mert ők jobb kedvre derítenének és segítenének hogy legalább arra a kis időre amíg velük vagy elfelejtsd a problémáidat. Egyébként meg sablonszöveg de nagyon nagyon igaz,hogy minden fejben dől el!! Te sem szeretnél így élni hogy folyamatosan rettegsz. Te is tudod hogy makk egészséges vagy és nem lesz szívrohamod se semmi ilyesmi! Ha komolyan erőt veszel magadon,és eldöntöd hogy te igenis kigyógyulsz ebből,mert erős vagy,akkor menni fog! Ha érzed hogy jön a roham,vegyél mély levegőket,és nyugtasd magad hogy nincs semmi bajod,csak beképzeled,mindjárt jól leszel. Hosszú folyamat lesz (tapasztalat),nem mondom hogy azonnal megfog szűnni. Nekem egyre ritkább lett,aztán mostmár nagyonrégóta tünetmentes vagyok. Sportolsz? Jó lenne valami hobbi amivel szintén eltudod terelni a figyelmedet,kikapcsolódsz stb:)
2016. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!