Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekete széklet, mitől lehet?

Fekete széklet, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok most ijedve. Reggel fekete színű, volt a székletem, ilyen szürkés fekete. Nem emlékszem mit ettem volna. Azt tudom hogy azt az Oreo kekszet ettem nagy mennyiségben, meg megittam tegnap a melegbe 2,5 literes pepsi kolát, és érdekes módon, nem jártam utána sokszor vécére. Ettem még csokis pudingot. Kicsit most meg vagyok ijedve hogy most ez mitől lehetett. Amúgy nem fáj semmim, teljesen jól érzem magam, kicsit reggel csikart a hasam, azon kívűl semmi. Az orvosom meg csak hétfőtől rendel. Mi lehet ez? valami komoly dolog?

2016. jún. 24. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
meg életem első kávéját, és kapucsinót kértem, és kaávét kaptam jó feketét, cukrot kelett kérjek, hogy meg tudjam inni.
2016. jún. 24. 11:00
 2/7 acelsziv ***** válasza:
89%

két dologtól lehet. Vastabletta, vagy alvadt vér

De nálad a sok oreo és kóla is okozhatta.

2016. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd össze a székletedet egy nagyobb befőttes üvegbe, és hétfőn vidd el az orvosodnak. Ha tudsz mellé egy demizson vizeletet is vinni, az még jobb.
2016. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legrosszabb esetben vérzés miatt, de a te esetedben valószinüleg csak az ételek okozták
2016. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszöm, valamivel megnyugodtam, most említettem anyámnak hogy mivan, és mondta hogy ő is ma reggel fekete széklete volt, és vele együtt ettük az OREO kekszet.
2016. jún. 24. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Oreo keksztől, az elszinezi, nekem is sötét volt ma a székletem, én meg fekete cseresznyét ettem, de cékla is elszinezi.

Kólát viszont ne igyál máskor ilyen sokat, mert az is okozhat gondot, inkább vizet igyál a nagy melegben.

2016. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszönöm szépen, hát én is rájöttem hogy a melegben inkáb vizet iszok, sajnos megéreztem mára, hogy sok volt akola, próbálok kevesebbet inni belőle :)
2016. jún. 24. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!