Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől múlna el? El fog múlni...

Mitől múlna el? El fog múlni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már kb. 4 napja nem tudok wc-re menni, mert túl nagy és kemény a székletem ... Két napja meg brutálisan fáj . Mintha ki akarna jönni én meg visszatartom , mert tudom ,hogy csak szenvednék a semmivel ... Tegnap bevettem 2 Dulcolaxot de úgy néz ki semmit se hatott. Doktorhoz menni most nincs lehetőségem. Mondanátok valami biztos hashajtót? Már nem bírom tovább annyira fáj. Lehet kezdeni vele még valamit ?

2016. jún. 7. 23:52
 1/8 anonim válasza:
kefir, lenmagolaj, aszalt szilva stb
2016. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
vizet iszol eleget?
2016. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt egyél
2016. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy igyál citromlevet
2016. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Narancslé is elvileg jó, de almalevet ne igyál, mert attól rosszabb lesz.
2016. jún. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenképp kipróbálom. A fájdalom enyhítésére van valami ? Majdnem minden 3. Percben jelentkezik és most még fájdalmasabb ... Alig aludtam valamit miatta... Amúgy vizet lehet nem iszok eleget de nem is tudok , mintha teli lennék már vízzel s a szervezetemnek nem kéne több s így nem tudok többet inni mint amennyire egy kevés szükségem van.
2016. jún. 8. 02:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy Glicerin kúp segíthet.
2016. jún. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyorsan hat a Glicerin kúp ? Segít abban hogy kijöjjön ? Nem merek wcre menni... Érzem hogy bárhogy is erőlködök nem tud kijönni, mert túl vastag. A kúptól vékonyabb is lesz vagy csak jobban kicsúszik? Amit esetemben kötve hiszek hisz túl vastag ...
2016. jún. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!