Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez az amire gondolok?

Ez az amire gondolok?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy nem mindig tudok koncentrálni az olvasásra, vagy ha fel is fogok egy mondatot akkor úgy érzem, hogy el kell olvasnom mégegyszer. Vagy elfelejtek mondjuk fontos neveket pl hírességeket vagy szavakat egy pillanatra de aztán eszembe jut. Ezek nem lehetnek agydaganat tünetek? Utánanéztem neten de én itt jobban szeretek választ kapni. Anya azt mondaná, hogy csak bebeszélem magamnak és azt mondaná, hogy ne menjünk orvoshoz. Ráadásul nemrég voltam ilyen vizsgálaton és annak jó eredményei voltak

2016. jún. 24. 22:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy vissza akarok olvasni valamit aztán az agyam mintha ellustulna és nem mindig folytatom
2016. jún. 24. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Az agydaganatnak nem ez a vezető tünete. Erről nekem eszembe sem jutna. előbb gondolnék túl terheltségre, stresszre esetleg pajzsmirigy alul működésre.
2016. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem van egy kisebb félelmem a rákos betegségektől, szóval ha valamit észreveszek magamon, ami akár egy kicsit is erre utalhat, rögtön ez jut először eszembe. De nagyon köszönöm a válaszodat :)
2016. jún. 25. 00:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma történt, hogy kétszer is összezavarodtam meg néha olyan ködös az agyam nem tudok felfogni dolgokat. Ez sem az ugye?
2016. szept. 15. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább feszültségtől, szétszórtságtól vannak a tüneteid. Szedjél B-MAX vitamint, és igyál citromfű teát.
2016. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!