Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 éves fiú vagyok és félek,...

25 éves fiú vagyok és félek, hogy valami csúnya nemi fertőzést kaphattam el (HPV)?

Figyelt kérdés

Erős idegzetűeknek egy fotót is csatoltam, a történet röviden: 25 éves vagyok, évente egy szexpartnerem van (meleg vagyok). Idén volt egy srác, akihez felmentem, az aktus végén kiderült, hogy ő elég szabatos életet él. Az aktushoz gumit húztunk, előtte viszont a pénisze hozzámért. Utána 2-3 héttel (ez volt 2 hete) önvizsgálatnál észrevettem 2 kis csomót: egyet a combtövemnél, a másikat pedig nem messze a gátamon. Kis dudorok voltak, az egyik azóta el is tűnt, a másik mellé viszont most nőtt még egy. Kicsit nagyobb a felületük, laposak, de ha megnyomom, akkor bőr alatt mintha egy kis golyó lenne. 1,5-2 centisek amúgy. Elvégeztem az ecetsav próbát a HPV miatt és az egyik tényleg elfehéredett. Nemi szervi szemölcs az? Mindenképpen elmegyek orvoshoz, de egyszerűn nem hiszem akarom elhinni, hogy az :( (Tudom, egy alkalomtól is el lehet kapni). A csatolt képen a fehér foltot kell nézni, illetve tőle jobbra fent a laposabbat.


[link]



2015. jún. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

2 centis szemölcs szerintem nincs azok jóval kisebbek.

Nézesd meg orvossal. A képenalig latszik valami

2015. jún. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ftf1983 ***** válasza:
Menj el dokihoz és ne tippelgess, hogy mi lehet a gond.
2015. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szemölcs,de majd a doki megmondja.
2015. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

Orvost tudtok ajánlani?

2015. jún. 10. 13:32
 5/8 ftf1983 ***** válasza:
HA pesti vagy, akkor Mária utca STD Ambulancia vagy Auróra utcai SZTK vagy privát doki.
2015. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 11. 09:59
 7/8 anonim válasza:
Ha meleg vagy, akkor a legjobban veszélyeztetett kategóriába tartozol a nemi betegségekkel kapcsolatosan és most itt a Hív-re gondolok legfőképpen. Neked mindenképpen rendszeresen járni kellene Hív és más szűrésekre is, mert ez a legjobban a meleg férfiak közt terjed(10-ből legalább 7-szer).
2015. nov. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy egy szörtüsző gyulladt be? Kivanom hogy igy legyen.


A masik pedig hogy tenyleg erdemes lenne egy olyan orvost vagy ambulanciat keresned amiben megbizol, es korrektnek erzed es eljarni rendszeresen szurovizsgalatokra.

2016. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!